Razstava jaslic

Ker letos ni priporočljivo hoditi naokrog na oglede jaslic, vas vabim, da pošljete fotografijo vaših domačih jaslic na naslov zupnijabloke@gmail.com . Zraven napišite čigave so jaslice, kdo jih je naredil. Fotografije bodo objavljene na tej strani.

Jaslice družine Korenjak iz Nove vasi. Postavili so jih Igor, Erik in Marcel Korenjak.
Jaslice pri družini Koščak iz Nove vasi. Postavila sta jih Andraž in Žiga.
Jaslice zunaj pred cerkvijo pri Fari. Postavil župnik.
Jaslice v cerkvi Svete Trojice. Postavili so jih Klemen, Lovro, Lenart, Juš, Neža, Nuša in Manca.
Jaslice v cerkvi Svetega Vida. Postavili so jih Gorazd, Barbara, Kaja, Damir, Lan Žan, Jure, Gal, Žan in Urška.
Jaslice pred župniščem pri Svetem Vidu. Pri ideji, izdelovanju in postavljanju so sodelovali Gorazd, Barbara, Robert, Bane, Andrej, Urška, Manca, Žan in Katja.
Jaslice v Zgornjih Otavah. Napravil jih je Slavko iz Martinjaka.
Zunanje jaslice družine Doles iz Jeršič. Ustvarjali so Urška, Žan, Simon in Magda.
Jaslice v cerkvi pri Fari. Postavljali so jih Toni, Jan, Žiga, Filip, Jože, Jure, Matej in Maja.
Jaslice družine Zakrajšek in Velikega Vrha. Naredila jih je Nadja.
Jaslice družine Kraševec iz Jeršanovega.

župnik