15. nedelja med letom, 10.7.2022

Godovi: pon.: Benedikt, opat, zavetnik Evrope; tor.: Mohor in Fortunat, muč.; pet.: Bonaventura, škof in c. uč.; sob.: Karmelska Mati Božja; ned.: 16. nedelja med letom.

Vse fare:

Oratorijske prijavnice – animatorji !

Naslednjo nedeljo bo po maši predstavitev programa POTA. Program mladim omogoča, da med počitnicami delajo in pomagajo na misijonih po svetu. Naprošeni ste, da program tudi letos podprete s prostovoljnim darom.

Fara:

V sredo ne bo maše.

Čiščenje in krašenje: Nova vas 21-40

Sv. Vid:

Poljska maša v Otavah bo v ponedeljek ob 9ih dopoldan. Maša pri Sv. Vidu pa bo tudi v ponedeljek ob 20. uri.

Čiščenje in krašenje: Štrukljeva vas

Sv. Trojica:

Naslednji teden bo nedeljska maša že v soboto zvečer

Čiščenje in krašenje: Hiteno, Mramorovo, Sv. Trojica

Nova številka družine:

O svetovnem srečanju družin v Rimu s katerim se je sklenilo leto družine. Papež je poudaril, da ima Bog poseben načrt z vsako družino in Cerkev potrebuje družine in njihov dejavni prispevek v njenem življenju.