Kako bomo obhajali praznik vseh svetih?

Na tej povezavi si lahko preberete poriporočila slovenskih škofov za praznovanje praznika Vseh svetih:

https://katoliska-cerkev.si/priporocila-ssk-za-obhajanje-praznika-vseh-svetih-1-november-in-spomina-vseh-vernih-rajnih-2-november-v-casu-covid-19

Za zakrament svete spovedi bom na razpolago v župnijski cerkvi pri Fari v soboto, 31.10. po maši. To je od 18.30 do 19.30 ure. Ponovno bom na razpolaga na istem kraju v nedeljo po maši in obhajilu, torej od 11. do 12. ure. Spovedoval bom v zakristiji, da se bodo lažje upoštevala navodila za preprečevanje okužb. V cerkvi ne sme biti več kot šest oseb hkrati! Za spoved me lahko tudi pokličete na mobi številko in se bomo dogovorili za termin.

Pri Svetem Vidu lahko pridete k spovedi to soboto, 31.10. od 15. do 15. 45 ure. Ob 16. uri bom v Otavah sam opravil blagoslov pokopališča in bom nekaj časa tudi tam na voljo za spoved.

Pri Sveti Trojici lahko v nedeljo na Vse svete po delitvi obhajila prosite Brankota za sveto spoved, ali pa pridete k Fari.