Tretji sveti večer

Danes na večer pred praznikom svetih treh kraljev ali praznikom Gospodovega razglašenja (trije modri so glas o njem raznesli po svetu, so ga razglasili) obhajamo tretji sveti večer. Vabim vas, da skupaj pokadite in blagoslovite svoje domove (notranje prostore in okolico). Pri tem molite veseli del rožnega venca.

Sveti trije kralji ali Gospodovo razglašenje - Domovina

Če morda ne veste kako to storiti, imate na tej povezavi predlog:

Letos zaradi razmer v katerih živimo, ni mogoča trikraljevska akcija s katero po misijonarjih pomagamo revnim ljudem našega sveta. V farni cerkvi je za darove,ki jih boste namenili v ta namen, postavljen nabiralnik in nalepke z blagoslovom, ki jih nalepite na podboje vrat.

Po predhodnem naročilu vas lepo vabim k mesečni, polletni ali vsaj letni sv. spovedi in nedeljskemu sv. obhajilu, ki ga prejmete med 10:30 in 11:00 uro v župnijski cerkvi pri Fari in med 8:30 in 9:00 uro pri Sv. Trojici. (za obhajilo ni se ni potrebno naročati). K obhajilu lahko pridete tudi danes okrog 18.30 k Sveti Trojici ali jutri ob 16.30 k Svetemu Vidu in ob 18.30 v župnijsko cerkev pri Fari.

Jezus te čaka in se veseli srečanja s teboj!

Želim vam blagoslovljen sveti večer!

župnik