Preklic javnega bogoslužja od 1. do 11. aprila

Zaradi zaprtja so žal odpovedane vse maše od velikega četrtka do bele nedelje.

Blagoslov velikonočnih jedil bo iz avta, po sosledju vasi kot so navedene v oznanilih. V župnji Sveti Vid odpade blagoslov jedil v cerkvah. Duhovni pomočnik Branko se bo zapeljal po vaseh vidovske župnije in bo tudi blagoslavljal iz avtomobila. Začel bo ob 9. uri v Stražišču-Dolenje Otave- Gorenje Otave-Župeno-Beč-Križišče-Pikovnik-Koščake-Korošče-Sv. Vid-Zala-Osredek-Čohovo-Rudolfovo-Lešnjake-Tavžlje-Ravne-Zahrib-Jeršiče-Bečaje-Cajnarje-Hribljane-Pirmane-Štrukljeva vas-Kremenca-Hruškarje-Milava-Reparje-Krušče-Ponikve.

https://katoliska-cerkev.si/od-velikega-cetrtka-do-bele-nedelje-bodo-v-cerkvah-odpovedana-vsa-javna-bogosluzja

V času praznikov ste vabljeni, da obiščete župnijske cerkve, ki bodo odprte za osebno molitev.

Pričakujemo še nadaljna navodila SŠK.