Mašni nameni za 1. in 2. maj

Umrla je Terezija Hiti iz Andrejčjega. Od nje se lahko poslovite jutri (pon., 26.4.) med 14. in 16. uro. Pogreb bo ob 16. uri po pogrebu pa pogrebna maša.

V nedeljo, 2. maja bo ob 8. uri maša za žive in pokojne farane. Zvečer ob 18. uri pa bo tukaj maša za Terezijo Hiti, 7. dan.

Tiskana oznanila boste lahko dobili prihodnjo nedeljo.

V petek, 30.4. bo pri Sv. Vidu ob 18. uri maša za Francko Rupar, obl. In za Jožeta Rupar iz Lešnjakov.

V soboto, prvega maja bo ob 18. uri v Osredku Florjanova maša za vse žive in pok. gasilce.

V nedeljo 2.maja pa bo tukaj maša za pok. Branka Štritof, obl. in pokojne starše.

Tiskana oznanila boste lahko dobili prihodnjo nedeljo.

V soboto, 1. maja bo ob 8. uri zjutraj bo pri Fari v cerkvi maša za zdravje družine.

V nedeljo, 2. maja ob 10. uri bo maša za Andreja Lah, obl.

Žegnanja v Ravnah tudi letos zaradi omejitve števila vernikov na 10 ljudi tudi zunaj ne bo. Bo pa maša v Ravnah v ponedeljek, 3. maja, na god zavetnikov cerkve sv. Filipa in Jakoba. Maša bo ob 17.30 uri.

Vse župnije:

V soboto se začne nov mesec – maj. Mesec je posebej posvečen pobožnosti do naše nebeške matere Marije – šmarnice. Tisti, ki boste organizirali šmarnice po vaseh me pokličite, da vam priskrbim šmarnično branje. Sicer bom tudi sam prenašal šmarnice prek internetne povezave in sicer vsak dan ob 18. uri, razen takrat, ko bo kakšna maša. To bom sproti povedal. Povezavo na šmarnice bom objavil na internetni strani župnije Bloke.