21. nedelja med letom, 25.8.2024, žegnanje pri sv. Miklavžu na Hudem Vrhu in na Ulaki. Na Ulaki je tudi zaključek oratorija.

Godovi: tor.: Monika, mati sv. Avguština; sr.: Avguštin, spreobrnjenec, škof: čet.: mučeništvo Janeza Krstnika; ned.: 22. med letom, žegnanje na Volčjem.

Vse fare: Danes ob 10ih se pri maši na Ulaki zaključuje oratorijski teden. Pri Sv. Trojici se je vsak dan zbralo okrog 60 otrok in 30 animatorjev. Hvala vsem, ki so (ste) bili kakorkoli vključeni v pripravo in izvedbo oratorija!

Srečanje ŽPS-jev bo v torek ob 19-ih pri Sveti Trojici.

Fara: V četrtek po maši molimo pred Najsvetejšim. Vabljeni še novi molivci.

Čiščenje in krašenje: Volčje

Sv. Vid: Maša v petek za Ivana Zgonca, obl. ne bo pri Sv. Vidu, kot je objavljeno v tiskanih oznanilih ampak bo v Otavah.

Čiščenje in krašenje: Sveti Vid

Čiščenje in krašenje: Andrejčje, Gradiško, Štorovo

Nova številka družine: Pogovor s Kenijskim duhovnikom Imo Donaldom. Močno je povezan s Slovenijo. Kot otrok je bil vzgajan v Islamu in je obiskoval muslimansko versko šolo medresa. Njegova župnija v Keniji obsega 40.000 km2. Govori o razmerah in delu v njegovi župniji.