6. nedelja med letom, 12.2.2023

Godovi: tor.: Valentin, muč.; ned.: 7. ned. med letom.

Vse fare: Ta teden po počitnicah nadaljujemo z veroukom za vse skupine. V soboto ima pri Fari srečanje 2. zakonska skupina, v nedeljo pa je popoldan srečanje vidovske zakonske skupine.

Fara:

V četrtek po maši ste vabljeni, k molitvi pred Najsvetejšim. V tem času je tudi priložnost za sveto spoved. V nedeljo bo pri maši 2. namen za pok. Stanislavo Lah ob 7. dnevu.

Čiščenje in krašenje: Ravnik in Hudi Vrh

Sv. Vid:

Čiščenje in krašenje: Cajnarje

Sv. Trojica:

Čiščenje in krašenje: Hiteno, Mramorovo, Sv. Trojica

Nova številka družine: O nedavnem papeževem obisku v Kongu in Južnem Sudanu. V Kongu živi 52 milijonov katoličanov. Državi se soočata s številnimi težavami, nasiljem, korupcijo, zdravstvenimi krizami… Papež je predal ključe za drugačno prihodnost: molitev, skupnost, poštenje, odpuščanje in služenje. Pišejo pa tudi že o ponedeljkovem potresu v jugovzhodni Turčiji in severozahodni Siriji.

Škofijska klasična gimnazija in v Jegličev dijaški dom vabita osmošolce in devetošolce, da jih obiščete/jo v petek, 17., ali v soboto, 18. februarja 2023, ko bo na Škofijski klasični gimnaziji in v Jegličevem dijaškem domu potekal informativni dan.