Nedelja Jezusovega krsta, 7.1.2024. Danes se po cerkvenem koledarju končuje božični čas. In začenjamo čas med letom. Jaslice in božične pesmi pa nas bodo spremljale še do Svečnice, 2.2.

Godovi: čet.: Pavlin Oglejski, škof; ned.: 2. nedelja med letom.

Vse fare: Ta teden začnemo z veroukom za vse razrede. (razen za 6.r.)

Fara: Umrla je Jožefa Jaklič iz Ravnika, pogreb bo pri Fari v ponedeljek ob 14. uri.

Maša ob 7. dnevu za Adolfom Žgajnarjem bo v soboto ob 16.uri.

V četrtek bo ob pol sedmih zvečer ura molitve pred Najsvetejšim.

Čiščenje in krašenje: Nova vas 1-20

Čiščenje in krašenje: Osredek

Sv. Trojica: Umrla je Jožefa Jaklič iz Ravnika, pogreb bo pri Fari v ponedeljek ob 14. uri.

Maša ob 7. dnevu za Adolfom Žgajnarjem bo v soboto ob 16.uri v župnijski cerkvi pri Fari.

Čiščenje in krašenje: Bočkovo, Lepi Vrh

Nova številka družine: O nedavnem evropskem srečanju mladih v Ljubljani. Zbralo se je 5000 mladih iz 48-ih držav. Pogovor z misijonarjem Tonetom Kerinom, ki že 39 let deluje na Madagaskarju. Pravi, da bi se Slovenci od Malgašev lahko naučili iskrenosti. Oni pa od nas poštenosti, vztrajnosti in da bi držali besedo. Pišejo tudi o Domnu Kljunu  nedavnemu zmagovalcu šova Slovenija ima talent. Domen prihaja iz bližnjih Slemen. (Dobro pa so mu poznane tudi Ravne na Blokah).

Zadaj si vzemite nova tiskana oznanila.