Slavljenje Gospoda v adventu

Hvalite Gospoda, vsi narodi,
slavite ga, vsa ljudstva. (Ps 117,1)

S takšnimi in podobnimi besedami nas Sveto pismo na več mestih vabi k slavljenju našega Gospoda. Naše slavljenje Bogu ne more nič dodati, pomaga pa nam, da se dvignemo iz sivine vsakdana, in da svojo dušo napolnimo z njegovo slavo. V decembru vas vabimo na kar dva slavilna dogodka. Najprej bo v soboto, 9. 12., ob 19. uri začetek slavilnega večera, ki ga bo oblikovala in vodila glasbenoslavilna skupina Svetnik skupaj z gostom, našim rojakom, br. Lukom Modicem. Dogodek je organiziran v okviru dekanije Cerknica. Toplo vabljeni!

Drug slavilni dogodek pa bo v farni cerkvi na Blokah:

Prisrčno vas vabimo na slavilni in molitveni večer pred Najsvetejšim, ki bo v petek, 22. decembra, po večerni maši v cerkvi pri Fari.
Skupaj bomo peli in slavili Gospoda in se tako pripravili na praznik Njegovega rojstva. Možnost bo tudi za prejem svete spovedi.
Vabljeni otroci, mladi, odrasli, starejši – vsi, ki si želite, da Vas Bog nagovori!
Izkoristite to priložnost …
Slavilna skupina Bloke