17. nedelja med letom, 30.7.2023

Godovi: pon.: Ignacij Lojolski, duh.;  čet.: Lidija, svp. žena; pet.: Janez Vianej, duh.; sob.: Marija Snežna; ned.: Jezusova spremenitev na gori, praznik

Zadaj v cerkvi lahko še vzamete oratorijske prijavnice. Prijave zbiramo do 6. avgusta.

Petek bo prvi v mesecu, zato bom po domovih obhajal bolne in ostarele.

V nedeljo bo pri Sv. Vidu pri maši ob 8-ih prvič maševal g. Simon Onušič. Uradno je v dekretu zapisano, da bo pomagal pri Sv. Vidu, zato bo tam tudi prvič sprejem in somaševanje. Po potrebi oz. dogovoru bo pomagal predvsem tudi pri Sv. Trojici in v drugih župnijah dekanije, kjer bo pač potreba. Ob začetku nastopa mu želimo, da bi se dobro počutil med nami.

Maša ob 7. dnevu za pok. Stanislavom Kraševcem bo v petek ob 19. uri.

Prejšnji teden smo na Krištofovo nedeljo za MIVO zbrali 1084 eur. Bog povrni za vaš velikodušni dar!

Čiščenje in krašenje: Studeno

Prejšnji teden smo na Krištofovo nedeljo za MIVO zbrali 658 eur. Bog povrni za vaš velikodušni dar!

Sedaj se vabljeni na koncert pevca basbaritonista Luka Debevca Mayer-ja. Koncert bo zaradi slabega vremena v športni dvorani v Novi vasi. Začne se ob 20. uri.

Čiščenje in krašenje: Osredek

Prejšnji teden smo na Krištofovo nedeljo za MIVO zbrali 958 eur. Bog povrni za vaš velikodušni dar!

Čiščenje in krašenje: Hiteno, Mramorovo

Nova številka družine: O premestitvah duhovnikov, ki te dni menjujejo župnije ali druge službe.